קישורים לקידום אתרים

קישורים לקידום אתרים הם גורמים מרכזיים מאוד בקידום האתר שלכם בצורה אורגנית. יש לא מעט אנשים שיש להם אתר והם עושים פרסום ממומן בגוגל אדס ולא משקיעים כמעט כלום בקידום אורגני.

אחת הסיבות העיקריות היא שהם לא רוצים להתאמץ ולהתחרות בקידום אורגני בגלל תחרות גדולה בתחום שלהם וגם אין להם סבלנות להמתין לתוצאות שיכולות לקחת לפחות מספר שבועות ולעתים גם מספר חודשים.

אני חושב שבכל זאת יש מה לעשות גם בלי להשקיע המון זמן וכסף וזה לכתוב תכנים איכותיים לאתר שלכם בנושאים רלוונטיים ועם מילות חיפוש של זנב ארוך שאין עליהן תחרות גדולה. את המאמרים צריך להעלות אחת לשבוע לפחות לאתר שלכם ולהוציא מהם קישורים פנימיים למאמרים אחרים באתר כדי לחזק את המאמרים שכבר כתבתם והעליתם לאתר לפני.

כדי שהמאמר יהיה אפקטיבי לקידום הוא צריך להיות לפחות בן 400 מילה בנושא לא תחרותי ולפחות 800 מילה אם מדובר בנושא תחרותי.

העלאת מאמרים לאתר באופן עקבי יכולה לסייע לאתר שלכם לעלות בתוצאות החיפוש בגוגל אבל זה לא מספיק. כדי שהאתר שלכם יתקדם בגוגל אורגני אתם צריכים גם קישורים לקידום אתרים שמגיעים ממאמרים שתפרסמו באתרים חיצוניים ותקשרו לאתר שלכם.

מומלץ להוציא את הקישורים מביטוי מפתח שמוביל למאמר, דבר שנקרא אנקור. סה"כ ניתן להוציא 2 קישורים חיצוניים מהמאמר.

כמה יקדמו את האתר שלכם קישורים לקידום אתרים והאם כל הקישורים שווים בחוזקם? כדי שקישורים יעזרו לאתר שלכם להתקדם הם צריכים להיות איכותיים. אתם חייבים לבדוק את דירוג האתר שממנו אתם רוצים להוציא קישורים כדי לדעת עד מה הוא יוכל לקדם את האתר שלכם.

מעבר לדירוג האתר כדאי שהאתר ממנו אתם מוציאים את הקישורים לאתר שלכם יהיה באותו נושא. ככל שהנושא יהיה יותר דומה כך הקישור יהיה יותר חזק ומשמעותי. שילוב של אתר חזק ובאותו נושא כמו של האתר המקוצר הוא הטוב ביותר שאפשר לקבל.

עבודה עם קישורים לקידום אתרים צריכה להיות עקבית ומדורגת, כלומר לא להגיע למצב שחודש אחד בונים 20 קישורים וחודש לאחר מכן כלום אלא לחלק את הקישורים והמאמרים לאורך זמן ולא לשים את הכל בבת אחת ואז להזניח לתקופה ארוכה.

קישורים לקידום אתרים מחיר

לפני שמתעסקים וכותבים על מחיר כדאי לבדוק אפשרות של החלפת קישורים עם אתרים ברמה של האתר שלכם שכמובן ששני האתרים באותו נושא. חשוב לא להחליף קישורים ישירות עם אתר אלא לתת קישור לאתר תמורת קישור לאתר אחר.

אחרי שמיציתם את החלפות הקישורים תוכלו לרכוש קישורים במחירים שונים, תלוי בדירוג של האתר. מחיר של קישורים לקידום אתרים באתרים גדולים ומובילים יכול להגיע לאלפי שקלים, דבר שלרוב לא מצדיק את עצמו. אפשר גם לקנות כמה קישורים במאות שקלים ולקבל את אותו אפקט.

אם יש לכם מספר אתרים אתם יכולים לרכוש חבילות קישורים כולל מאמרים במחיר זול יותר אחרי הנחה וכך לחסוך כסף ואפילו למכור חלק מהחבילה לבעלי אתרים אחרים או מקדמים וכך להוזיל לעצמכם עוד יותר את העלויות של הקישורים.

קישורים לקידום אתרים תוכלו גם להשיג מאינדקסים שמציעים הרשמה חינם לאתרים וגם מאתרי המלצות חינמיים, אבל בכל מקרה לא מדובר בקישורים חזקים. דרך נוספת היא קישור בתוך תגובה לפוסט באתר וורדפרס אבל מדובר הקישור בלי הרבה משמעות מבחינת קידום האתר.

חשוב מאוד שהקישורים לאתר יהיו מאתר באותה שפה ודומיין עם סיומת של אותה מדינה כדי להראות למנוע החיפוש של גוגל שהקישור הוא רלוונטי. גם לינקים מפייסבוק יכולים לעזור לקידום, לא קידום ממומן בפייסבוק אלא לינקים בדף פייסבוק.

אולי יעניין אותך:

מאמרים שיווק דיגיטלי

פרסום בקבוצות פייסבוק

פרסום בקבוצות פייסבוק הוא כלי נהדר כדי לקבל חשיפה חינם בפייסבוק וגם פניות מלקוחות פוטנציאלים. לא מדובר כאן על קידום ממומן בפייסבוק שעולה כסף ומגיע לקהל שאתם בוחרים,

קרא עוד »
מאמרים שיווק דיגיטלי

קורס שיווק שותפים

קורס שיווק שותפים בתחום התיירות הוא למעשה מיני קורס שמאפשר לכם ללמוד שיווק שותפים בתחום התיירות ולייצר הכנסה נוספת מידי חודש שיכולה להפוך בעתיד להכנסה

קרא עוד »
מאמרים שיווק דיגיטלי

ניהול קמפיין ממומן בגוגל

ניהול קמפיין ממומן בגוגל הוא דבר מורכב שצריך להתבצע ע"י מומחה לניהול קמפיינים בגוגל אדס. במהלך השנים גוגל ערכה הרבה מאוד שינויים במערכת גוגל אדס

קרא עוד »

חברות ועסקים שעשו את הבחירה הנכונה

מה לקוחות חושבים עליי

Call Now Buttonהתקשרו