אודות

שמי רפאל גבאי,

אני אוהב, חי ונושם שיווק דיגיטלי כבר למעלה מ-10 שנים עם הצלחות כבירות. ניהלתי קמפיינים בתקציבים גבוהים מאוד בישראל ובחו“ל בשווקים הכי תחרותיים לחברות בינלאומיות גדולות. פרט לניהול קמפיינים ממומנים עסקתי בקידום אתרים אורגני, ניהול דפי פייסבוק, שיווק שותפים, כתיבה ועריכת תוכן באתרים גדולים, שיווק ביוטיוב ובאי מייל. לאחר  שנים יצאתי לדרך חדשה וכיום אני עוזר לעצמאים, עסקים קטנים ובינוניים לקחת את העסק קדימה.

רפאל גבאי

שיווק דיגיטלי הוא לא משחק ילדים ואי אפשר להפקיד או להפקיר חשבון פרסום בידיים לא מנוסות, בדיוק כפי שלא הייתי נותנים למישהו חסר ניסיון לנהל לכם חשבון השקעות. בסופו של דבר מדובר בכסף שלכם ובעסק שלכם. אני מביא איתי נסיון עצום ושנים של התמודדות עם קמפיינים מורכבים בשווקים בינלאומיים. 

כל העבודה שלי היא בשקיפות מלאה מול הלקוחות. לפני שאני מתחיל לעבוד אני מנתח בצורה מעמיקה את העסק כולל מחקר שוק, מי המתחרים ומה הם עושים כדי להביא לקוחות ולאחר שאני מגבש אסטרטגיה אני משתף את הלקוח בדרכי הפעולה ובסוג הפלטפורמות שנכון לפרסם בהן את העסק. אני מאמין בלעבוד יד ביד עם הלקוח ולשמור על תקשורת טובה כדי להביא את התוצאות הטובות לכל עסק.

תהליך העבודה שלי בגוגל כולל מחקר מילות מפתח באמצעות כלים מתקדמים, בדיקת מתחרים ומילות המפתח שלהם, הקמת קמפיינים כולל כל ההגדרות, כתיבת מודעות, הוצאת קוד המרות ובדיקה שהוא באמת עובד. אני לא מתחיל להפעיל קמפיינים לפני שיש קוד המרות שעובד כי זה אחד המפתחות להצלחה בקמפיין.

המחירים שלי הם הוגנים ואני לא מחתים לקוחות על חוזים דרקוניים לטווח ארוך כי אני מאמין שלקוחות שטוב להם ומקבלים תוצאות נשארים לטווח ארוך. התפקיד שלי הוא להביא תוצאות ללקוח כדי שירוויח ויישאר לקוח שלי כמה שיותר זמן.

בין לקוחותיי תוכלו למצוא חברות בינוניות, חנויות וירטואליות שמוכרות אונליין, רופאים פרטיים, עו"ד, יועצים עסקיים, יועצי משכנתאות, מכוני יופי, בעלי מקצוע לאירועים, עסקים קטנים ועוד.

אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר כאן למטה ולקבל שיחת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות. אשמח להכיר אתכם ואת העסק שלכם ולהציע לכם דרכים איך לקדם אותו ולהביא לקוחות משלמים לעסק. השאירו פרטים כאן למטה ואחזור אליכם בהקדם האפשרי.

לקוחות שעשו את הבחירה הנכונה

מה לקוחות חושבים עליי

Call Now Buttonהתקשרו