פרסום בקבוצות פייסבוק

פרסום בקבוצות פייסבוק הוא כלי נהדר כדי לקבל חשיפה חינם בפייסבוק וגם פניות מלקוחות פוטנציאלים. לא מדובר כאן על קידום ממומן בפייסבוק שעולה כסף ומגיע לקהל שאתם בוחרים, אלא על קידום אורגני בפייסבוק וצריך לדעת איך לעשות אותו כדי להפיק ממנו תוצאות.

קבוצות פייסבוק הן פלטפורמה פופולרית עם למעלה מ-200 מיליון קבוצות פעילות. קבוצות פייסבוק סגורות או ציבוריות הן מקום נהדר לחברות ועסקים להגיע לקהל המטרה שלהם ולבנות קשרים עם לקוחות פוטנציאליים.

פרסום בקבוצות פייסבוק יכול להיות דרך יעילה וזולה להגדיל את החשיפה למותג, ליצור לידים חדשים ולמכור מוצרים ושירותים. זה יופי של פרסום בפייסבוק לעסקים ובחינם.

עם זאת, חשוב לעשות זאת נכון כדי להימנע מהרחקה של חברי הקבוצה כי רוב הקבוצות שייכות לאנשים שרוצים להרוויח מהן כסף ואם יזהו שמישהו בקבוצה מנסה לשווק את עצמו והעסק שלו בצורה אגרסיבית הם ירחיקו אותו מהקבוצה או יטילו עליו סנקציות אחרות כמו איסור להעלות פוסטים או להגיב.

היתרונות של פרסום בקבוצות פייסבוק

חשיפה חינם – קבוצות פייסבוק יכולות להגיע לקהל גדול של אנשים, גם אם הם לא עוקבים אחרי הדף העסקי שלכם וללא תשלום.

קהל ממוקד – תוכלו למצוא קבוצות שמתמקדות בתחום העיסוק שלכם או בקהלים ספציפיים שאתם רוצים להגיע אליהם. לא כדאי להשקיע בקבוצות כלליות מידי או כאלה שלא קשורות לתחום שאתם רוצים לקדם.

קשר אישי – קבוצות פייסבוק הן מקום שבו אנשים מתקשרים זה עם זה בצורה אישית. תוכלו להשתמש בכך כדי ליצור קשרים עם לקוחות פוטנציאליים ולבנות אמון. מעבר לזה תוכלו ליצור אוטוריטה בתחומכם ככל שתענו ליותר אנשים בצורה מקצועית.

איך לפרסם בקבוצות פייסבוק בצורה יעילה?

בחרו את הקבוצות הנכונות – חשוב לבחור קבוצות שמתאימות לקהל המטרה שלכם. תוכלו לחפש קבוצות לפי נושא, מיקום או כל פרמטר אחר רלוונטי.

היו רלוונטיים – התוכן שלכם צריך להיות רלוונטי לנושא הקבוצה. אם תפרצו את הכללים, אתם עלולים להיות מוסרים ממנה.

השתמשו בתמונות – תמונות הן דרך טובה למשוך תשומת לב ולגרום לאנשים ללחוץ על הקישור שלכם.

הוסיפו קישור – אל תשכחו להוסיף קישור לאתר שלכם או לעמוד העסקי שלכם. בקבוצות שאסור לשתף קישורים תשלחו לאנשים בפרטי.

הגיבו להודעות – הגיבו להודעות של חברי הקבוצה ולתגובות שלהם על פרסומים שלכם כדי להראות שאתם אכפתיים מהקהל שלכם.

השתמשו בתיוג רלוונטי – הוסיפו תיוגים רלוונטיים לתוכן שלכם כדי לעזור לאנשים למצוא אותו.

השתמשו בתוכן מקורי – תוכן מקורי הוא הדרך הטובה ביותר למשוך תשומת לב ולהתבלט מהקהל. שימו לב לכתוב כותרות מושכות ולהניע לפעולה.

הציעו הטבות ומבצעים – הצעות הטבות ומבצעים הם דרך טובה למשוך לקוחות חדשים.

תוכן מעניין – תוכן מעניין ופרקטי יכול לעזור לכם להראות שאתם מומחים בתחום שלכם.

סיפורים אישיים – סיפורים אישיים ועדויות של לקוחות יכולים לעזור לכם להתחבר עם לקוחות פוטנציאליים ברמה אישית יותר.

פרסום בקבוצות פייסבוק זה לא שגר ושכח. אתם צריכים לעקוב אחרי דברים שפרסמתם ולהיות ערים ומוכנים לפידבקים של חברים לקבוצה. חוסר מענה שלכם לחברי הקבוצה יכול להתפרש אצלם לחוסר מקצועיות ורצינות שלכם ולכן כדאי להקדיש לזה תשומת לב כדי לא לפספס עסקאות עם לקוחות חדשים.

בקבוצות שבהם יש אישור לפרסם ולשווק את עצמכם כדאי ליצור קשר עם אנשים בפרטי באמצעות המסנג'ר וכך לחמוק מהרדאר של מנהלי הקבוצה.

פרסום בקבוצות בפייסבוק צריך לדעת לעשות כדי לפעול נכון ולא להיחסם חלילה ואם אין לכם ניסיון בזה אתם מוזמנים לפנות אליי עוד היום ולקבל את השירות שיכול להביא לכם פניות מבלי לשלם על ממומן לפייסבוק.

אולי יעניין אותך:

מאמרים שיווק דיגיטלי

קורס קידום ממומן בפייסבוק

קורס קידום ממומן בפייסבוק ילמד אתכם איך לפרסם בפייסבוק ואינסטגרם בדרך המקצועית ביותר עבור העסק שלכם או עבור עסקים אחרים אם אתם רוצים לעסוק בזה כמקצועי עיקרי

קרא עוד »

חברות ועסקים שעשו את הבחירה הנכונה

מה לקוחות חושבים עליי

Call Now Buttonהתקשרו